EcoTech Marine updatet de firmware van de nieuwste generatie Radion-verlichting. De update moet enkele problemen die gebruikers signaleerden oplossen.
Nadat de nieuwste generatie ledverlichting van het Amerikaanse bedrijf op de markt kwam, werden er hier en daar problemen opgemerkt. Zo was de verpakking niet optimaal en ook bij de Mobius app werden enkele problemen gesignaleerd. Daar moet nu een einde aan komen.
De update zorgt voor een verbeterde netwerkverbinding bij het besturen van de nieuwe Radion armaturen. Die zou sneller moeten reageren en een betere ontvangst hebben. Een probleem dat er voor zorgde dat de verbinding met de verlichting verbrak na lange tijd werd ook opgelost.
De armatuur zal ook niet langer de LEDs aanschakelen wanneer Bluetooth Low Energy aangeschakeld wordt. Tenslotte werd er een bug opgelost die er voor zorgde dat de lampen het verlichtingsschema niet volgden.
Wie de volledige patch notes per versie willen bekijken kunnen die terugvinden in de Mobius app. Bij het updaten staat er immers een klein ‘i’-icoontje rechts van de updateknop. Een klik, en alle veranderingen worden weergegeven per versie.