Door de aanhoudende Coronacrisis is nu ook de lancering van de nieuwe CoralCare ledlamp uitgesteld. Dat kondigt Philips deze week aan op Facebook. Een nieuwe datum is er nog niet.
Vorige week liet GHL al weten dat het bedrijf de lancering van de nieuwe ION Director uit moet stellen door problemen met de grondstoffenvoorraad. Die werden veroorzaakt door de aanhoudende COVID-19 pandemie. De ziekte houdt lelijk huis in de hele wereld, waardoor vandaag nog Interzoo 2020 afgelast werd.
Nu laat Philips weten dat ook zij getroffen zijn. In een kort bericht op de officiële Facebook CoralCare pagina zegt het bedrijf dat het Coronavirus ook een impact heeft op de lancering van de nieuwe CoralCare generatie.
Uitstel maar geen afstel
“We hopen dat het uitstel slechts enkele weken zal bedragen”, leest de boodschap. “We houden jullie op de hoogte via onze Facebookpagina.” Wanneer de nieuwe generatie op de markt komt, is niet duidelijk.
Wel weten we uit hooggeplaatste bron bij Philips dat de productie aan de gang is.
Hoewel hij er nog niet is, belooft de nieuwe CoralCare alvast een hit te worden. De CoralCare heeft een nieuw, slank uiterlijk en is dankzij de 68 LEDs 170 watt sterk. De lamp wordt bovendien ook verkocht in Amerika, wat bij de vorige generatie nog niet het geval was.