Real Reef Solutions brengt twee nieuwe soorten artificiële steen op de markt. Die zijn al enkele maanden beschikbaar in Amerika, maar binnen enkele weken landen ze ook in België en Nederland.
Eigenaar en verkoopdirecteur Mark Lamont van Real Reef Solutions lanceert op de Marine Aquarium Conference of Europe de nieuwe steensoorten. De ene is een plaatvormige steen, die iets weg heeft van een tulp. Deze brengen opnieuw wat variatie in het aanbod, wat voor een aantrekkelijkere scape zorgt.
De tweede variant is een nieuwe versie van de waanzinnig populaire riftakken. Deze zijn iets dikker en steviger. Interessant is dat ze niet langer één dimensionaal en dus vrij vlak zijn, maar naar alle kanten “groeien”. De nieuwe takken krijgen de naam ‘Fancy Branch‘.
De nieuwe plaat van Real Reef Rock © Zeewaternieuws De tulpvormige plaat zorgt voor afwisseling © Zeewaternieuws
Lamont stelt fans van het eerste uur echter meteen gerust: “De originele Real Reef Rocks blijven bestaan. De klant zal gewoon kunnen kiezen.” De nieuwe tulpvormige platen kosten zo’n 25 tot 30 EUR per stuk. De Fancy Branches kosten iets meer dan de klassieke riftakken.
De nieuwe versies zijn binnen vijf weken beschikbaar in België en Nederland.
De nieuwe Fancy Branches zijn steviger © Zeewaternieuws Ze zijn ook in drie dimensies gevormd, waardoor ze naar elke kant uitsteken © Zeewaternieuws