Red Sea geeft meer informatie over de nieuwe Reefer modellen. Ook de afmetingen zijn bekend. Daarbovenop verlengt het bedrijf de garantie tot drie jaar.
Red Sea kondigde vorige week aan dat er vier nieuwe Reefer modellen aan zitten te komen. De Reefer 200 XL, 300 XL, 3XL900 en de vernieuwde 750 XL verschijnen begin 2020 op de markt.
Vandaag verduidelijkt het bedrijf dat de Reefer 3XL900 maar liefst 200 x 65 x 65 meet. Dat is meteen goed voor een totaalvolume van 900 liter – zoals de naam aangeeft. Uniek is dat dit aquarium een in twee gedeelde sump heeft.
Red Sea maakt van de gelegenheid gebruik om de garantie op de aquaria te verlengen. Die bedraagt nu drie jaar. Mensen die voor het eerst een Red Sea aquarium kopen kunnen hun aankoop registreren, waardoor er nog één jaar extra bijkomt.