Rudie Kuiter en Toshikazu Kozawa brengen samen een nieuw boek uit over kardinaalvissen. Dat is nu online verkrijgbaar voor een rond prijsje: nul euro.
Iedereen kent wel de Pterapogon kauderni, één van de meest populaire vissoorten in onze hobby. Het is bovendien een kardinaalvis. En dat is niet abnormaal – er zijn immers meer dan 350 verschillende soorten. Die komen zowat overal voor – van ondiepe wateren tot de diepzee, en van de tropen tot de meer gematigde gebieden.
Het pas uitgebrachte boek is een opfrisbeurt van een werk dat twintig jaar geleden werd uitgegeven. In die tussentijd zijn er heel wat nieuwe soorten bijgekomen. De fotografie heeft natuurlijk ook niet stilgestaan, wat de kwaliteit van de gebruikte foto’s ten goede komt.
U kunt het gratis boek Cardinalfishes of the Worldhier downloaden. Registreren is niet noodzakelijk.