Kessil brengt binnenkort een nieuwe reflector op de markt. Dit kleinood zorgt er voor dat de A360X een veel engere lichtstraal uitstoot.
De Kessil A360X is sterker en kleiner dan zijn voorgangers, de 360E en 360WE, maar heeft wel een bredere lichtval. Om die breedte in te perken brengt het bedrijf nu een nieuwe reflector op de markt. Die zorgt er voor dat de straal smaller en meer geconcentreerd is. Het resultaat: een tot drie maal hogere PAR waarde.
Deze oplossing moet vooral klanten met diepe bakken tegemoet komen. Zo krijgen SPS koralen die lager geplaatst worden de kans om te gedijen. Met behulp van magneten kan de reflector snel geïnstalleerd worden op de 360X.
De reflector is het eerste accessoire voor de Kessil 360X, en zou niet het laatste worden. Kessil maakt binnenkort de prijs en lanceringsdatum bekend.