Jebao stromingspompen veroveren de markt, en dat is begrijpelijk. De pompen zijn een pak goedkoper dan de duurdere merken, maar hebben toch een gelijkaardig functionaliteitsniveau. Nu breidt Jebao die mogelijkheden nog uit dankzij de Apex controller van Neptune Systems.

De Apex controller is eigenlijk niet standaard aansluitbaar op de Jebao stromingspompen. Daarom brengt Jebao maar zelf een adapter op de markt. De Apex Controller Linkage Adapter is compatibel met elk model van de Jebao DC pomp, de WaveLine DC pomp, de Jebao WP/FS/RW pompen en de ATI DC stromingspompen.
De adapter verbindt de Apex controller met behulp van een RJ45 aansluiting aan de stromingspompen. Deze controller kan twee stromingspompen tegelijkertijd bedienen. Met behulp van een 100 cm lange standaardkabel kan de Apex aangesloten worden met pompen die fysiek ver van de controller staan. Een optionele verlengkabel is beschikbaar.
De controller zorgt voor heel wat extra functionaliteit. Zo hebben de stromingspompen een hele reeks functies die schakelbaar zijn. Deze kunnen op verschillende tijdstippen of ten gevolge van andere parameters aan of uit gezet worden. Momenteel is de prijs van de adapter nog niet bekend.