Hustinx-Aquaristiek in Hasselt heeft een nieuwe levering binnen gekregen. Het merendeel van de vijf geleverde dozen zit al in het verkoopgedeelte van de zaak. De vissen blijven tot dinsdag in quarantaine.

Voor Kerstmis is het nog te vroeg, maar de afstuderende studenten verdienen ook wel een cadeautje. Waarom geen koraaltje, vis of ongewervelde vriend? Hustinx voorziet in ieder geval weer heel wat verschillende soorten. Tientallen Conomurex luhuanus, Lysmata amboinensis en hier en daar een Ricordea yuma zijn te zien in de zeewaterafdeling in Hasselt.
Verschillende Neopetrolisthes maculatus, Periclimenes brevicarpalis en Ophiarachna incrassata zitten zij aan zij met vissen zoals Synchiropus ocellatus, Amphiprion ocellaris, Cryptocentrus leptocephalus, Amblygobius bynoensis, Valenciennea puellaris en een eenzame Naso elegans. Naast deze soorten zijn er ook verschillende koralen verkrijgbaar. Rhodactis sp., Lobophytum pauciflorum, Sarcophyton sp., Protopalythoa grandis en Zoanthus sociatus fleuren de winkel op.